ročník 2011
Plánované turnaje pro ročník 2011.

Turnaj ČERNOŠICE

25.11.2018 / ODPOLEDNE/

Hala Věry Čáslavské Pod Školou 447, 25228 Černošice

Poháry pro první tři medaile pro každého hráče turnaje

hraje se: 4+1

Startovné: 1500 kč

/odpoledne

Přihlášené týmy : ČLU-Beroun,  Bohemians Praha 1905, Slovan Lochovice 1, Slovan Lochovice 2, TJ Sokol Lipence, AFK Slavoj Podolí-dívky, SK Senco Doubravka  žlutý, SK Roudnice nad Labem, FK Teplice, SK Senco Doubravka modrý

Turnaj ČERNOŠICE

5.1.2019 / ODPOLEDNE/

Hala Věry Čáslavské Pod Školou 447, 25228 Černošice

Poháry pro první tři medaile pro každého hráče turnaje

hraje se: 4+1

Startovné: 1500 kč

/odpoledne

Přihlášené týmy : ČLU-Beroun,  Bohemians Praha 1905, Slovan Lochovice, FC Liteň, AFK Slavoj Podolí-dívky, TJ Sokol Králův Dvůr, FK Všeradice 1932, SK Černošice

Turnaj ČERNOŠICE        OBSAZENO

20.1.2019 / DOPOLEDNE/

Hala Věry Čáslavské Pod Školou 447, 25228 Černošice

Poháry pro první tři medaile pro každého hráče turnaje

hraje se: 4+1

Startovné: 1500 kč

/dopoledne

Přihlášené týmy : ČLU-Beroun,  Bohemians Praha 1905, FK Králův Dvůr, Slovan Lochovice, TJ Sokol Lipence, SK Senco Doubravka, SK Čechoslovan D. Jirčany, SK Vinařice, FK Viktoria Žižkov, TJ Viktoria Vestec,                                                             

                                                       ŠPAGETOVÝ TURNAJ

Turnaj Všeradice

30.3.2019 / ODPOLEDNE/

Všeradice 1 okres Beroun

Poháry pro první tři medaile pro každého hráče turnaje

hraje se: 4+1

povrch UMT

Startovné: 1500 kč

/odpoledne

Přihlášené týmy : SKP Rakovník, Bohemians 1905, Sokol Hostouň, FC Liteň, TJ Sokol Hostouň, TJ Slovan Lochovice, FK Všeradice 1932,

Turnaj Všeradice u Berouna přírodní tráva 

8.5.2018 dopoledne

Všeradice přírodní tráva

Turnaj je určen pro 16 týmů

hraje se: 4+1

Poháry pro první tři medaile pro každého hráče turnaje

Startovné: 1500 kč

Přihlášené týmy : FK Všeradice 1932                                                       SK Slavia Praha                                                           Bohemians Praha 1905                                               ČLU-Beroun                                                                 TJ Tatran Kam. Přívoz                                                 ČAFC Praha                                                                 Sokol Hostouň                                                             SK Cembrit Beroun                                                     SK Slaný                                                                       SKP Rakovník                                                               TJ Sokol Králův Dvůr                                                   Bohemians - Velvary                                                   TJ Slovan Lochovice                                                   SK Benešov         

                              

Turnaj Všeradice u Berouna přírodní tráva

1.9.2018  DOPOLEDNE

Všeradice přírodní tráva

Turnaj je určen pro 12 týmů

hraje se: 4+1

Poháry pro první tři medaile pro každého hráče turnaje

Startovné: 1500 kč

Přihlášené týmy : TJ Slovan Lochovice

                             Bohemians 1905

                             FC Viktoria Plzeň bílá

                             FC Viktoria Plzeň červená

                             Sokol Hostouň

                             FK Kolín

                             SK Benešov 

                             AC Sparta Praha 

                             ČLU - Beroun

                             SKP Rakovník

                            TS Skalanka Skala 1 ( Polsko )

                            TS Skalanka Skala 2 ( Polsko )

                            

Turnaj Všeradice u Berouna přírodní tráva

1.9.2018 ODPOLEDNE

Všeradice přírodní tráva

Turnaj je určen pro 10 týmů

hraje se: 4+1

Poháry pro první tři medaile pro každého hráče turnaje

Startovné: 1500 kč

Přihlášené týmy : FK Všeradice 1932

                             TJ Blatná

                             Sokol Králův Dvůr

                             SK Roztoky

                             SK Polaban Nymburk

                             FK Komárov

                             FK Hořovicko

                             Bohemians 1905